2N Telekomunikace

2N Telekomunikace on IKT ja turvasüsteemide arenduse ja tootmise valdkonnas tegutsev Tšehhi ettevõte. 2N-i tooteportfelli kuuluvad arvutivõrgul põhinevad fono ja hädaabi sidelahendused, IP-läbipääsusüsteemid, IP-helindusseadmed, liftisüsteemid, M2M-tooted ja telekommunikatsioonisüsteemid. Kõik tooted vastavad rangetele rahvusvahelistele standarditele (ISO, TÜV, UL, CE) ja ühilduvad kolmandate osapoolte süsteemidega (ONVIF, Milestone, Cisco, Bosch, Avaya, Alcatel-Lucent ja paljud teised). Teadus- ja arendustegevust juhitakse ettevõttesiseselt ja tooteid toodetakse ja monteeritakse Euroopas. Sellest hoolimata eksporditakse neid rohkem kui 140 riigis üle maailma peamiste turgudega USAs, Itaalias ja Saksamaal.

Ajalugu

2N Telekomunikace asutati 1991. aastal. Ettevõtte nimi pärineb tänavanimetuse esimesest aadressilt Prahas, Na Nivach, mis tähendab “heinamaa”. Esimese aasta resultaadina tuldi turule oma esimsese telefonikeskjaamaga “Ateus 280”. 1993. aastal alustas ettevõte oma kaupade eksportimist. Kaks aastat hiljem keskjaamaga “Ateus 420” saavutati 14% turuosa Tšehhis Siemensi ja Panasonicu järel. 1998. tuldi välja oma esimese analoog-GSM modemiga(gateway), mis võimaldas klientidel säästa kõnedelt mobiilsidevõrkudesse.

2000. aastal toodi turule 2N® StarGate – väga võimas gateway mobiil- ja lauatelefonivõrkude ühendamiseks.

2005. aastal keskenduti IP süsteemidele ning turule toodi 2N NetStar IP-toega telefoni keskjaam. Tooteportfell laienes, hõlmates IP fonoseadet 2008. Aastal ja IP Audio – ja IP – läbipääsu süsteeme vastavalt 2008. Ja 2013. Aastal.

Aastal 2011 avas 2N filiaali USAs ja 2014. aastal Itaalias.

Jaanuaris 2016 näitas IHSi uurimus, et 2N Telekomunikace on IP-fonoseadmete turul number üks. Sama aasta juunis omandas 2N enamusosaluse Axis

Müük Waldes

Alates 2015 aastast on Tšehhi tootja esindaja Eestis Walde AS. Sellest ajast saadik on IP fonosüsteemid Eestis aina suuremat populaarsust kogunud. Tuleb aga tähele panna, et turule on tekkinud palju “IP fonosid”, mis ei põhine SIP protokollil. Selle tõttu ei ole neid võimalik liita suvaliste IP telefonidega, kasutada suvalisi arvutivõrgu switch-e,  ega liita näiteks Telia võrku. Seega ei erine need fonod väga traditsioonilistest fonoseadmetest.

Kui soovite paindlikku ning kaasaegset fonoseadet, mis suudab helistada kõikjale, kuhu hing ihkab ning millega on võimalik läbipääsuks kasutada ka bluetooth või näpujäljelugejat, siis soovitame kasutada Verso mudeliseeriat.

2N
Verso ja Solo
  • Verso ja Solo
  • Uni ja Base
  • Force ja Safety
  • IP telefonid
Kohatäide
Sulge

Elmdene dokumendikast A4, punane, 350x240x50, lukustatav

39.40 +km

Lukustatav metallist dokumendikast, kus on hea hoida logiraamatut ja hoone tulekahju plaane. Mõõdud: 350x240x50mm
Kohatäide
Sulge

Esser esserbus silmuse liigpingepiirik

283.40 +km

OVP module for esserbus a. esserbus/PLus loop
Kohatäide
Sulge

Esser IQ8 Ex barjäär IQ8 anduritele

805.90 +km

Ex barrier intrinsic safe det., Series IQ8Quad Ex (i)
Kohatäide
Sulge

AMC DT liikumisandur, kardin

25.00 +km

DT16 kardin-liikumisandur, sobilik ustele ja akendele. Kombineeritud liikumisandur (infrapuna ja mikrolaine). Grade 2 Liikumissuna tuvastus – summeril erinev heli olenevalt