Tootja

Elmdene International Limited kuulub Potter Electric Signal LLC gruppi. Elmdene on Inglise tootja, kes on spetsialiseerunud toiteseadmete, häireseadmete, magnetkontaktide ning muu turvavaldkonna lisaseadmete tootmisele. Inglise tootja alla kuulub ka Amseco toiteplokkide tooteperekond. Ettevõte on asutatud üle 40 aasta tagasi ning tänu sellele on ettevõttel väga palju kogemusi, mida oma turuosa kasvatamiseks osavalt osatakse ära kasutada.

Elmndene tooteid iseloomustab eelkõige kõrge kvaliteet, aga ka innovaatilised tooted, mida teistel tootjatel ei ole. Näiteks on unikaalne toode turul PoE UltraPod, mis võimaldab läbi PoE toite saada 12Vdc pinge teistele seadmetele ning võimaldab aku näol ka varutoite võimekust.

Walde AS müüb Eestis eelkõige Elmdene toiteplokke (ka EN54-4) ja harukarpe. Oleme antud tootjaga juba aastaid koostööd teinud ning seega oleme veendunud tootja kõrges kvaliteedis. Kuigi laos hoiame toiteplokke ja harukarpe, siis on võimalik tellida ka kõike muud Inglise tootja valikust. Seega kui leiate midagi sobilikku otse tootja koduleheküljelt, siis võtke meiega ühendust, saame kauba lühikese tarneajaga tellida.