Inner range logo

Inner Range

Inner Range on Austraalia ettevõte, kes toodab kaasaegseid läbipääsu- ja valvesüsteeme. Alates 1988 aastast, millal Inner Range alustas, on paigaldatud üle 100 000 tootja süsteemi enam kui kolmekümnesse eri riiki.

Lühidalt:

  • Asutatud 1988
  • Peakontor: Melbourne, Austraalia
  • Euroopa kontor: Reading, Suubritannia
  • Paigaldatud üle 100 000 süsteemi enam kui 30 riiki
  • Koduleht www.innerrange.com

Inner Range seadmed on tuntud oma kaasaegsuse, töökindluse ja väga paljude võimaluste poolest.

IR Eestis

Inner Range valve- ja läbipääsusüsteemid on Eestis enim paigaldatud süsteemid suurte ja keskmise suurustega objektidele. InnerRange tooteperekond jaotub hetkel kolmeks – Integriti, Concept4000 ja Inception. Integriti ja Concept4000 pakuvad kõikvõimalikke funktsioone ja rakendusi, mida klient soovib. Integriti, nagu nimigi ütleb, võimaldab väga palju erinevaid süsteeme integreerida valve- ja läbipääsusüsteemi. Näiteks erinevaid videovalve tarkvarasid, Active Directory, lifte, hooneautomaatikat, fonosüsteemid jpm. Tänu sellele on võimalik kogu hoone tegevust hallata ühtsest programmist ning kehtestada erinevaid reegleid ja kasutajaõigusi. Kusjuures programm toetab vektorgraafikat. Samuti on võimalik erineva asukohaga hooneid hallata ühtsest programmist olenemata sellest, et hooned asuvad erinevates linnades või maades.
Kõige uuemaks Austraalia tootja tooteperekonna liikmeks on Inception keskus. Inception on turul innovaatiline toode, mis ei vaja eraldi serverarvutit vaid mille haldusprogramm on browseri põhine. See võimaldab kiiret, lihtsat ja soodsat süsteemi ülesehitust, aga siiski on Inception piisavalt võimekas, et temaga ehitada Eesti mõistes keskmise suurusega objekte.

IR ja Walde

Walde AS hakkas Inneri tooteid müüma aastatel 2002-2003. Täpne aeg pole teada, kuna Walde partner, Inneri esimene maaletooja Eestis, Eltron AS katsetas ja testis terve aasta IR-i tooteid, enne kui oli piisavalt kogenud, et teha esimene paigaldus Eestis. Pärast seda said nii kliendid kui ka paigaldajad aru, et Inneri tooted on väga hea kvaliteediga, paindlikud ja professionaalsed, et sobida väga erineva keerukusega objektidele. Tänaseks on Walde AS ametlik InnerRange toodete maaletooja Eestis.