Iron Logic on ettevõte, kes tegeleb kaardilugejate ja läbipääsusüsteemide tootmisega. Üle 60% Iron Logicu toodangust on varasemalt toodetud teistele tootjatele. See tähendab, et Iron Logic on küll toote tootja, aga toote bränd on teine. Sellepärast võib olla, et olete küll Iron Logicu toodetega kokku puutunud, aga pole sellest aru saanud. Iron Logicu tooted paistavad silma eelkõige sõbraliku hinnaga.  Samuti on Iron Logicu tootevalikus näiteks CP-Z kaardilugeja, mis tänu oma miniatuursetele mõõtmetele sobib paigaldamiseks ka sinna, kus ei soovita suurt kaardilugejat seinal näha.

 

Iron Logicu toodetega on võimalik luua ka lihtsalt ja soodsalt läbipääsusüsteeme. Selleks on võimalik kasutada näiteks GuardSaasi pilvetarkvara, mis tänu oma soodsale hinnale, eesti keelele ja lihtsale ülesseadmisele, sobib enamikele väike paigaldistele.

Iron Logic
  Kohatäide
  Sulge

  Elmdene dokumendikast A4, punane, 350x240x50, lukustatav

  39.40 +km

  Lukustatav metallist dokumendikast, kus on hea hoida logiraamatut ja hoone tulekahju plaane. Mõõdud: 350x240x50mm
  Kohatäide
  Sulge

  Esser esserbus silmuse liigpingepiirik

  283.40 +km

  OVP module for esserbus a. esserbus/PLus loop
  Kohatäide
  Sulge

  Esser IQ8 Ex barjäär IQ8 anduritele

  805.90 +km

  Ex barrier intrinsic safe det., Series IQ8Quad Ex (i)
  Kohatäide
  Sulge

  AMC DT liikumisandur, kardin

  25.00 +km

  DT16 kardin-liikumisandur, sobilik ustele ja akendele. Kombineeritud liikumisandur (infrapuna ja mikrolaine). Grade 2 Liikumissuna tuvastus – summeril erinev heli olenevalt