Laskomex, endise nimega Rainmann, asutati aastal 1985. Alates algusest oli ettevõtte tegevus keskendunud kõrgele kvaliteedile ja uuenduslikele lahendustele. Ettevõte alustas professionaalsete mikroprotsessorsüsteemide tootjana, mida peamiselt kasutati tööstuslikes protsessides. Sel ajal toodetud seadmeid kasutati lennunduse ja graafikatööstuses. 1991. aastal valmistati esimesed fonotelefonid ja kutsepaneelid ukseelefoni süsteemidesse.

Aastal 1995 tuldi turule innovaatilise digitaalse fonosüsteemiga, mis oli edukas nii siseturul kui ka välisturgudel. Tänu koostööle välispartneritega täiendati tooteseeriat uue disainiga sisetelefonidega  ja välipaneelidega ning Rainmann sai juhtivaks fonosüsteemide tootjaks Euroopas.

Tänapäeval on Laskomexil rohkem kui 25 aastat kogemusi, arvukaid auhindu ja stabiilne positsiooni turul.

Laskomexi (Rainmanni) fonopaneelid on kõige töökindlamad paneelid Eesti turul. Fonopaneelid on tehtud vandaalikindlaks ning sobivad paigaldamiseks ka kõrge riskiga kohtadesse. Selle tõttu sobivad need fonoseadmed eriti hästi suurtesse kortermajadesse, kus kasutajaid on väga palju.

Paigaldus on lihtne, sest telefonitorude ühendamiseks on vaja vaid kaks soont. Laskomex-i fono telefonitorudel tuleb määrata vaid aadress, mis käib toru sees olevate mikrolülite abil.

Tootja kodulehekülg: http://www.laskomex.pl/

Vaata ka tooteid Walde e-poes: https://walde.ee/tootekategooria/fonosusteemid/muud-fonosusteemid/laskomex/