ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Honeywell XC70 autonoomne vingugaasiandur, 7a patareiga

43.38 +km

Laos

Tootekood: XC70-EERU-A Kategooria:
Kirjeldus

Honeywell XC70 vingugaasiandur on tõhus ja kasutajasõbralik seade, mis teenib teid kaua ja hästi. See mõõdab pidevalt õhus sisalduvat vingugaasi kontsentratsiooni ning annab häiret juhul, kui vingugaasi sisaldus õhus tõuseb tasemele, mil ruumis viibimine on tervise kahjulik. Tegemist on vajaliku lisaohutust pakkuva seadmega ruumidesse, kus on gaasikütte seadmed, ahjud ja kaminad, mille siibri sulgemisel võib tuppa tungida mürgine ving.

Honeywell XC70 vingugaasianduri sensori ja toiteallika eluiga on 7 aastat, mis on terves ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. See tähendab, et tülikat iga-aastast patareide vahetust ei pea ette võtma. Tänu kõrgele IP-tasemele (IP44), võib selle anduri paigaldada ka vannituppa.

Kõigile Honeywell anduritele saab juurde lisada juhtmevaba mooduli. Nii saab kõik oma kodus paiknevad andurid ühendada võrku, mis tähendab, et häiret annavad kõik võrgus olevad andurid. See on kasulik juhul, kui teie kodus asuvad vingugaasi põhjustada võivad seadmed eraldatud kohtades, kust muidu ei pruugi häiret kuulda, näiteks keldris või saunas.

Andur on varustatud Alarm Scan äpiga, mis tähendab, et see on võimalik ühendada oma nutitelefoniga. Alarm Scan appist on võimalik näha anduri eluiga, olnud häireid, anduri staatust ja palju muud. Ühesõnaga saate täieliku ülevaate kodus toimuva kohta. X-Series Alarm Scan on saadaval: App Store’is ja Google Play poes.

Ostukorv

sulge

Logi sisse

sulge

Scroll To Top