Oleme Pioneerid võtmehalduse valdkonnas ja teeme seda pidevalt paremaks. Muuda võtmehaldust lihtsamaks ja efektiivsemaks Morse Watchmansi võtmehaldussüsteemiga, turva- ja võtmehalduse lahenduste juhtiva pakkuja poolt turvalisuse valdkonnas. Meie võtmehaldus- ja turvahaldussüsteemid on võimalik integreerida läbipääsu kontrolli ja teiste füüsilise turvalisuse süsteemidega või kasuta neid iseseisvate süsteemidena. Meie tööstuses esmakordselt esitatud funktsioonid, nagu KeyAnywhere ja KeyFind, on olulised vahendid võtmete turvalisuse tagamiseks ja kaitsmiseks.

Paranda oma võtmehaldust ja turvalisust esmaklassi KeyWatcher Touch süsteemiga, skaleeritava KeyWatcher Illuminated süsteemiga ja KeyBanki võtme-riiulitega - isegi Remote Box lahendus on saadaval, et kaitsta juurdepääsu KeyWatcheri kabinetile. Rikkumiskindlaid kabinette saavad avada ainult volitatud kasutajad eelprogrammeeritud PIN-koodide, juurdepääsukaartide või biomeetria abil. Täiustatud halduse ja juhtimise jaoks pakub KeyWatcher True Touch võtmeorganisaatori tarkvara enneolematut tuge ja funktsionaalsust.

Morse Watchmansi võtmehaldussüsteeme saab kohandada vastavalt täpselt teie võtme- ja varahalduse vajadustele - süsteemi saab laiendada või ümber konfigureerida vastavalt teie vajadustele. Juurdepääsukaardi turvalisuse ja mehaaniliste võtmete jaoks saab lisada mooduleid ning SmartKey Lockeri süsteemide mooduleid saab lisada väikeste esemete turvaliseks hoiustamiseks nagu mobiiltelefonid, relvad või sularahakastid. Meie ökonoomsed võtmehoidjasüsteemid aitavad veelgi paremini võtmeid kaitsta ja korraldada. Morse Watchmansi PowerCheck Guard Tour Systemid on kulutõhusad ja ideaalsed kasutamiseks mitmesugustes keskkondades. Käeshoitav valvekäigu lahendus lihtsustab turvaametnike protseduure ja ülesandeid ning aitab vähendada paberimajandust. Võtke meiega ühendust juba täna, et leida õige lahendus oma võtmehalduse ja vara halduse vajadustele.