Walde AS

Turvasüsteemide hulgimüüja.

Müüdavatele toodetele konsultatsioon ja tugi nii pakkumise- kui ehitusfaasis

Brändid

2N Telekomunikace

2N Telekomunikace on IKT ja turvasüsteemide arenduse ja tootmise valdkonnas tegutsev Tšehhi ettevõte. 2N-i tooteportfelli kuuluvad arvutivõrgul põhinevad fono ja hädaabi sidelahendused, IP-läbipääsusüsteemid, IP-helindusseadmed, liftisüsteemid, M2M-tooted ja telekommunikatsioonisüsteemid.

Vaata lähemalt

Esser

AS Walde Honewell Esser toodete sertifitseeritud edasimüüja. Seejuures on AS Waldel teatud Honeywelli tootegruppidele – Morley by Honeywell , Galaxy by Honeywell, Netax by Honeywell eksklusiivse edasimüüja õigused Eestis.

Vaata lähemalt

Yuasa

Yuasa on Jaapani akutootja, kelle akud on maailma parimad. Kui akud oleks nagu autod, siis Yuasa kvalifitseeruks Ferrariks! Tootja akusid kasutatakse kõikjal, alates autodest ja mootoratastest kuni lennukite ja kosmoserakettideni välja.

Vaata lähemalt

Inner Range

Inner Range on Austraalia ettevõte, kes toodab kaasaegseid läbipääsu- ja valvesüsteeme. Alates 1988 aastast, millal Inner Range alustas, on paigaldatud üle 100 000 tootja süsteemi enam kui kolmekümnesse eri riiki.

Vaata lähemalt

Laskomex

Laskomexi (Rainmanni) fonopaneelid on kõige töökindlamad paneelid Eesti turul. Fonopaneelid on tehtud vandaalikindlaks ning sobivad paigaldamiseks ka kõrge riskiga kohtadesse. Selle tõttu sobivad need fonoseadmed eriti hästi suurtesse kortermajadesse, kus kasutajaid on väga palju.

Vaata lähemalt

HID

HID Global on maailm juhtiv kaardilugejate ja kaartide tootja. HIDi välja töötatud on ka kaartide krüpteeringud nagu iClass ja iClass Seos, mida peetakse üheks maailma turvalisemaks kaartide krüpteerimise tehnoloogiaks.

Vaata lähemalt

Xtralis

Xtralis Ltd on Honeywell gruppi kuuluv bränd, kes toodab varajase avastamise tehnoloogiaid, eelkõige tulekahju ja gaasi avastamiseks.

Vaata lähemalt

Morse Watchmans

Muuda võtmehaldus lihtsamaks ja efektiivsemaks, kasutades võtmehaldussüsteemi Morse Watchmansi käest, turvatööstuse juhtivat võtmehalduse, võtmete turvalisuse ja varahalduse lahenduste pakkujalt.

Vaata lähemalt

Alarmtech

Alarmtech Global on üle 30 aastase turvaseadmete tootmise kogemusega ettevõte, mis on alguse saanud Rootist. Alarmtechi toodab põhiliselt ukseandureid, raputusandureid, klaasipurunemisandureid, toiteplokke ning harukarpe.

System Sensor

System Sensor on maailma suurim intelligentsete ja konventsionaalsete tulekahju andurite tootja. Igal aastal paigaldatakse maailmas ~20 miljonti System Sensori poolt toodetud tulekahjuandurit.

CodeSec

CODE Security Technologies, ehk lihtsustatuna CodeSec, on Türgi ettevõte, kes toodab tulekahju avastamise keskseadmeid ning andureid. Aastast 2007 alustas ettevõte ka adresseeritavate tulekahju avastamise seadmete tootmist.

Fulleon

Eaton’s Fulleoni brändi all on toodetud tulekahju alarmi seadmeid juba üle 40-ne aasta. Põhiliseks toodanguks on tulekahju häiresireenid, vilkurid, vilkur-sireenid ja indikaatorid.