Yuasa 12V 7Ah aku (151X65X98mm)

21,36 € 26 €
Saadavus: 43
SKU
NP7-12
Toote failid
Toote andmed
Toote parameetrid
Tootja Yuasa
Length 151
Width 65
Height 98
Toote kirjeldus

7Ah aku - Yuasa


Yuasa on Jaapani akutootja. Yuasa akusid peetakse maailma parimateks ning sellepärast on turul ka palju Yuasale sarnanevaid akusid. Yuasa ise ütles selle kohta, et nad tundsid suurt uhkust, kui turule hakkasid jõudma akud, mis nägid välja nagu Yuasa akud. Seega, kui otsite akude seas tõelist kvaliteeti, on Yuasa 7Ah aku teile kõige õigem valik. Yuasa NP seeria 7Ah aku -de keskmine tööaeg on umber 4-5 aastat, tänu sellele tuleb akusid harvem vahetada ning kaasneb ka rahaline võit, sest vahetuskulu on oluliselt suurem kui on Yuasa aku natuke kõrgem hind. Kuna akude eesmärgiks on töötada siis, kui elektrivool on mingil põhjusel katkenud, siis suureneb ka süsteemide turvalisus ja töökindlus, kui kasutate kõrgkvaliteetseid akusid.

Ärge muretsege, kui teie väljavahetatava aku mahtuvus on 7,2Ah, 7,5Ah või lausa 8Ah. Yuasa aku sobib ka suurepäraselt neid akusid asendama. Odavad akud võivad näidata andmelehel suuremat mahtuvust, et võistelda kallimate konkurentidega, kuigi kvaliteet võib olla madalam.
 

Yuasa 12V 7Ah Aku Spetsifikatsioon

Yuasa NP7-12 aku on The NP7-12 ventiil-reguleeritud pliiaku (Inglise keeles VRLA Lead Acid Battery). Ühenduseks ksasutatakse FASTON 4,8mm kiirühendus klemme. (Tellida on võimalik ka 6.3mm FASTON klemmidega akusid)
  • Nominaale tööpinge on 12V
  • Standard mõõdud on 151mm x 65mm x 97.5mm (Laius x pikkus x kõrgus koos ühendusklemmidega)
  • Laadimistemperatuuri vahemik on  -15°C kuni 50°C
  • Töötemperatuur on vahemikus -20°C kuni 60°C
  • Aku kaal on 2.2Kg
  • 5 aastane eluiga temperatuuril 20°C
  • "Absorbed Glass Mat" tagab, et akuhape ei ole akudes lahtiselt.
  • Taluvad hästi ka väga tühjaks laadimist
  • Akud töötavad igas asendis, seega võite asetada aku püsti või külje peale.
Walde on tegelenud Yuasa akude müügiga juba üle kahekümne aasta. Tänu sellele oleme veendunud Yuasa akude kvaliteedis ning julgeme neid soovitada!
Walde AS-ist on võimalik osta kõiki Yuasa NP seeria akusid. Kui teil tekib kahtlusi, kas antud aku sobib teie süsteemis kasutamiseks, siis võtke meiega ühendust.


Lingid

Tootja koduleht: https://www.yuasa.co.uk/batteries/industrial/fire-and-security/np-vrla-general-use.html
Vaata ka teisi Yuasa akusid: https://walde.ee/tootekategooria/materjalid-ja-tarvikud/toiteseadmed/akud/